Навігація

У п’ятницю 08.06.2018 року, в ЗШ № 3 відбулися спортивні змагання для викладачів фізичної культури та учнівської молоді «Вчитель + учень = олімпійський дует».

Свято спорту організувало обласне відділення Національного олімпійського комітету України, за сприяння відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Помічнянської міської ради та дирекції навчального закладу.

У змаганнях взяли участь 2 команди із Кіропивницького та 3 команди від Помічнянської ОТГ. До програми заходу входили змагання з волейболу (2х2), баскетбольна естафета та турнір з настільного тенісу.

За підсумками всіх спортивних випробувань найкращий результат продемонструвала команда Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.     №3.Срібними призерами стали представники Кропивницької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 32. Третє місце посів спортивний дует гімназії ім. Т.Г.Шевченка міста Кропивницького. Учасників змагань привітав головний спеціаліст відділення  Національного олімпійського комітету України  Оношкін М. І, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Яценко В.В, заступник директора  з навчально-виховної роботи Осипенко Т.О.Почесні гості нагородили переможців та призерів змагань в окремих видах і в загальному заліку дипломами, медалями, сувенірами з олімпійською символікою від обласного відділення НОК України.