В Помічнянській міській раді переселенцям надали безкоштовну юридичну допомогу

26 липня 2016 року до Помічнянської міської ради завітав юрист ГО «Десяте квітня» Володимир Кудря, який розповів про новації законодавства, що стосуються переселенців та надавав безкоштовні юридичні консультації з різних питань.На прийом до юриста завітало 7 внутрішньо переміщених осіб із зони проведення антитерористичної операції.Питаннями, які потребували юридичної допомоги були: поновлення соціальних виплат та пенсій, обстеження житлово-побутових умов переселенців та порядок оформлення субсидій.

Для довідки:

Громадська організація «ДЕСЯТЕ КВІТНЯ» в рамках Проекту Данської ради у справах біженців «Соціально-правовий захист, життєзабезпечення та екстрена підтримка постраждалих від конфлікту груп населення південного сходу України», за фінансової підтримки OFDA (Відділ надання допомоги при надзвичайних ситуаціях) НАДАЄ БЕЗКОШТОВНУ ЮРИДИЧНУ ДОПОМОГУ переселенцям у місті Кропивницькому та Кіровоградській області.

Спектр послуг організації:

юридичні консультації;

підготовка звернень, скарг, клопотань до органів влади;

інформативне консультування в телефонному режимі;

адміністративне супроводження тощо.

Консультації також надаються з виїздом у місця компактного проживання переселенців на території Кіровоградської області! .

Телефони для довідок : (068) 079 18 58,  (099) 167 09 99

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Пермська, буд. 11/2, другий поверх, офіс 2 (мікрорайон Шкільний, навпроти зупинки Пермський)

На сайт

 

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь