Склад постійних депутатських комісій

Склад постійних депутатських комісій 8-го скликання

  1. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики і забезпечення діяльності депутатів у складі  3-х чоловік, а саме:

Голова комісії

Кучерява Тетяна Миколаївна

Члени комісії

Ільчук Людмила Іванівна

Колісниченко Сергій Володимирович

 

  1. Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, соціального розвитку,  цін, побутового і торгівельного обслуговування та громадського харчування, у складі 6-ти чоловік, а саме:

Голова комісії

Сигида Оксана Михайлівна

Члени комісії

Нагорна Зоя Василівна

Савенко Володимир Михайлович

Смолій Неля Василівна

Тошина Вікторія Анатоліївна

Ясинська Олена Анатоліївна

 

  1. Постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та земельних відносин у складі 5-ти чоловік, а саме:

Голова комісії

Мосенцев Олег Миколайович

Члени комісії

Безпалько Юрій Олексійович

Єрьоменко Олександр Володимирович

Наконечний Микола Іванович

Семченко Олексій Сергійович

 

  1. Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту у складі 4-х чоловік, а саме:

Голова комісії

Гідулян Людмила Анатоліївна

Члени комісії

Жуматій Ольга Володимирівна

Лейзерович Роман Романович

Танцюра Олена Василівна

 

  1. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту у складі 4-х чоловік, а саме:

Голова комісії

Корецька Ольга Василівна

Члени комісії

Бугера Анна Миколаївна

Корецький Володимир Миколайович

Рубан Ірина Анатоліївна

 

  1. Постійна комісія з питань забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян у складі    3-х чоловік, а саме:

Голова комісії

Луковський Сергій Васильович

Члени комісії

Бондаренко Володимир Вілійович

Мосійчук Вікторія Миколаївна

 

Склад постійних депутатських комісій 7-го скликання

  1.  Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики і забезпечення діяльності депутатів :

Голова комісії

Сугар Тетяна Іванівна

Члени комісії

Бардакова Валентина Михайлівна

  1.   Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, соціального розвитку,  цін, побутового і торгівельного обслуговування та громадського харчування:

Голова комісії

Моклюк Олександр Дмитрович

Члени комісії

Кучерява Тетяна Миколаївна

Кушніренко Таїсія Іванівна

Онищенко Микола Вікторович

Пузир Олександр Сергійович

  1.   Постійна комісія  з питань будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та земельних відносин:

Голова комісії

Яндович Володимир Миколайович

Члени комісії

Бердичевський Юрій Володимирович

Луцкевич Микола Анатолійович

Сущенко Володимир Миколайович

Тертична Олена Анатоліївна

Чипегін Сергій Іванович

4.   Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту:

Голова комісії

Корецька Ольга Василівна

Члени комісії

Лопушняк Надія Олександрівна

Семашко Ніна Василівна

  1.   Постійна комісія  з питань охорони здоров’я, соціального захисту :

Голова комісії

Білокінь Надія Володимирівна

Члени комісії

Новікова Лілія Станіславівна

Паламар Інесса Олександрівна

  1.  Постійна комісія  з питань забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян :

Голова комісії

Луковський Сергій Васильович

Члени комісії

Бондаренко Володимир Вілійович

Козарєзов Сергій Олександрович

Мосенцев Олег Миколайович

Устенко Віталій Вікторович