Навігація

30 липня 2018 року відзначався Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Багато людей знають про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі , соціальної реклами та телебаченні… Але мало хто усвідомлює її масштаби , а тим більше може припустити , що це станеться саме з ним. Згідно ст. 1 Закону України “Про протидію торгівлі людьми ” від 20.09.2011 р. торгівля людьми означає здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням насильства, з використанням службового становища або матерільної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визначаються злочином. Існує стереотип , що лише малоосвічені люди можуть стати жертвами торговців людьми. За статистикою Міжнародної організації з міграції (МОМ) 54% жертв торгівлі людьми мають вищу або неповну освіту.
Загалом у світі від торгівлі людьми потерпає 1-2 млн. чоловік, жінок та дітей щороку. За оцінками Міжнародної організації з міграції (МОМ) близько 180 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року.
В рамках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми фахівцями ЦНСПН ВК Помічнянської міської ради Скороход Аліною Володимирівною (психолог) та Трибой Ларисою Миколаївною (фахівець з соціальної роботи) проводилися наступні заходи:
17.07.18
На міській площі, бесіда з молоддю на тему: « Не стань жертвою торгівлі людьми.
19.07.18
В приміщенні ЦНСПН ВК Помічнянської міської ради, бесіда з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах на тему: « Людина не товар»
24.07.18
Сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах. Бесіда з членами сімей, даної категорії на тему: «Торгівля-грубе порушення прав громадянина»
01.08.18
На базі міського палацу культури проведено бесіду з елементами тренінгу з неповнолітніми та молоддя засудженими до покарань без позбавлення волі на тему: «Торгівля людьми- сучасний прояв рабства».
02.08.18.
На міській площі, проведена акція серед громадян різної категорії на тему: « Сучасні злочини: трудова експлуатація, торгівля людьми.»
Мета цих заходів:
Підвищення поінформованості широкого кола громадян стосовно існуючих в суспільстві ризиків потрапляння в рабство.
Звичайна пильність, обізнаність може врятувати як власне життя та і життя близьких та рідних. Будьте обережні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930