Навігація

А судді хто?

Відповідь на лист, який був направлений головою Добровеличківської районної ради Корнієнко Л.Б № 01-20/61/1 від 08.06.2016 року до органів місцевого самоврядування  Добровеличківського району.

Я,  депутат районної ради від «Опозиційного блоку» Руда Марина Леонідівна, ознайомившись з листом, який був розісланий по місцевим радам для ознайомлення,оприлюднений на сайті Добровеличківської районної ради, в районній газеті «Сільське життя»,  вважаю за необхідне надати свої пояснення з даного приводу. На жаль, у мене немає можливості надрукувати дану відповідь у газеті та розмістити на сайті ради, тому я попрошу всіх небайдужих людей у доступний для кожного спосіб поширити дану відповідь…

Сьогодні я єдиний депутат від міста Помічна, і я вважаю своїм обов’язком чесно і гідно нести звання депутата районної ради, бо мені довірили люди представляти інтереси більш як 9-тисячного міста.

Перш за все, відразу хочу попросити вибачення у всіх депутатів районної ради зі слабким здоров ҆ям, які не витримали  навантаження та зазнали фізичного та психологічного болю. Якщо це можливо – пробачте. Але вважаю, що всі свідомо йшли до районної ради працювати,  для покращення добробуту та комфортного проживання кожного жителя Добровеличківського району і повинні бути готові до непередбачуваності.

Ми всі живемо у складний час. Якщо проаналізувати історію Української держави, то легких часів не було ніколи. На долю кожного покоління припадали певні труднощі. Є вони і у нас. Непрості реформи вимагають прийняття непопулярних рішень, які є складними  і болючими.

У зверненні, підготовленому Президією районної ради, є багато звинувачень на мою адресу та адресу мого чоловіка. Це  підкреслює те, що ми працюємо, ми небайдужі і це дає сили відстоювати свою позицію у подальшому. Вважаю, що за мою небайдужість до того свавілля, потурання Законам України, прикриваючись почуттями патріотизму,  яке чинить Корнієнко Л.Б., була розгорнута неправдива інформаційна компанія в засобах масової інформації, де безпідставно звинувачують мене в амбіційності, конфлікті інтересів та в тому, що особисто я зірвала проведення сьомої сесії районної ради, на якій мали б розглядатись надзвичайно важливі питання для жителів усього району.

У зв’язку з тим, що Помічнянці уже утворили свою громаду об’єднавшись з селом Помічна, Новоукраїнського району, а Центральна виборча комісія двічі відмовила нам у проведенні виборів  через неврегульованість  питання щодо зміни меж суміжних районів, я як депутат районної ради, звернулась з депутатським запитом до  районної ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж Добровеличківського району». Даний депутатський запит я особисто надала у районну раду 01.06.2016 року. На сесії 03.06.2016 року при затвердженні порядку денного я дізналась, що відповідно до рішення Президії районної ради мій депутатський запит розглядатись не буде, тому що відсутній проект рішення, але  проект даного рішення я підготувала заздалегідь і в залі засідання роздала його всім присутнім депутатам. Незважаючи на це, голова районної ради  Корнієнко Л.Б. категорично відмовилась вносити в порядок денний розгляд данного питання, чим порушила п.4.2.3. Регламенту районної ради (Депутатський запит підлягає включенню до порядку денного пленарного засідання ради).

В залі були присутні мешканці міста Помічна, тому їх обурила така відповідь голови ради, адже розгляд цього питання надзвичайно важливий для кожного помічнянця. Також, в порушення Регламенту, головою ради була оголошена перерва майже на 2 години.  Але  після перерви, робота сесії так і не розпочалась. Постає питання, чому відкривши сесію, але не затвердивши навіть порядок денний, її перенесено аж на 22.06.2016 року? Напевно, не такі вже важливі питання були винесені, якщо голова районної ради відклала їх розгляд на 19 днів?

В офіційній позиції Президії районної ради говориться, що вихід з сесійної зали був заблокований. Тоді незрозуміло, де поділись  депутати районної ради, коли після оголошеної перерви не було кворуму?  Чому стало погано, піднявся тиск, лише у депутатів від політичної партії «Укроп», яку представляє Корнієнко Л.Б.? Взагалі, ситуація, що виникла з даною політичною силою наштовхує на сумні роздуми.

Хочу повернутися до виборів  до місцевих рад 2015 року. Як нинішній голова районної ради Корнієнко Л.Б. маючи рейтинг 23,99, займаючи 14 місце у списку політичної партії, оминувши 5 (!!!) кандидатів,  стала депутатом районної ради?  Шантаж? Підкуп? Слізні умовляння?  І наступне: на якій громадянській позиції стояла Л.Корнієнко і яким регламентом користувалася, коли наступним питанням після свого обрання вона  поставила питання про встановлення собі і заступнику максимальної надбавки і премії «за високі досягнення»? І це після п’яти хвилин перебування на новій посаді? Жодний голова районної ради попередніх скликань, наголошую ЖОДНИЙ, не дозволяв собі «таких заохочувальних рішень»! Премію та надбавку ще потрібно заробити, щоб відкрито дивитися в очі колегам-депутатам і своїм виборцям.  Зараз, аналізуючи діяльність районної ради за 5 місяців я і виборці району навряд-чи знайдуть «високі досягнення» голови районної ради та заступника в розвитку району, окрім розпалення соціальної  напруги в районі.

Також в офіційній позиції Президії районної ради, яке, як на мою думку, більше схоже на зведення особистих рахунків голови районної ради із моєю сім’єю, було сказано про людей в камуфляжній формі, які блокували двері, коли не вирішувалися питання Помічнянської громади. А давайте згадаємо, шановна голово районної ради, про події на сесії минулого скликання, коли інші люди,  також в камуфляжній формі, блокували проведення форуму. Крім цього, в сесійну залу тодішньою організацією, яку Ви дуже активно представляли, було приведено велику кількість людей, які погрожували депутатам, заставляли показувати бюлетені голосування і т.д. Мабуть, тоді Ви не хвилювалися за самопочуття депутатів (там були і жінки)  і вимагали закінчення сесії. До речі, до тієї акції були долучені і учні школи, які повинні були перебувати у навчальному закладі. І  після таких дій Ви оцінюєте події 03 червня п.р. «як захоплення або тримання як заручника представника влади» (цит. з офіційної позиції Президії районної ради)? Чи ваше тоді представництво не перешкоджали діяльності депутатів районної ради? Всі ті статті Кримінального кодексу України , які так виписані в листі, дуже підходять до Вашої активної роботи на сесії районної  ради попереднього скликання. Але ніхто тоді не звернувся до правоохоронних органів за наданням правової оцінки і ніхто не завів до сесійної зали силовиків, щоб оточити себе охороною. Ви когось (чогось) боїтеся? Певно боятися Вам потрібно власних дій та  оцінки Вашої діяльності виборцями – мешканцями району?

А ще я хочу нагадати Вам, Людмило Броніславівно, як Ви, перебуваючи на державній службі, прикриваючись  патріотичними гаслами і революційною діяльністю, порушували присягу державного службовця і брали активну участь, в робочий час,  у мітингах та інших заходах тих днів. Також Ви, особисто, Людмило Броніславівно, були серед активістів захоплення приміщення райдержадміністрації і Ваш підпис прикрашав опечатані двері кабінетів державної установи. Ви, як активіст   і «люди в камуфляжі» (виділено зумисно як цит. з офіційної позиції Президії районної ради), не давали працівникам районної державної адміністрації зайняти свої робочі місця і люди змушені були  стояли на холоді. А в установі працює переважна кількість жінок! Це не «організація групових дій, що призвели до суттєвого порушення роботи установи чи організації» як ви зазначили у своєму листі по подіям 03 червня 2016 року? Таким чином, Ви брали участь у приниженні честі та гідності державних службовців, до когорти яких належали і Ви, і які за мінімальну зарплатню виконували свої посадові обов’язки, якими  їх наділила держава.

І ніхто не забуде Ваші «критичні» вислови щодо галереї голів райдержадміністрації та орденоносців  часів незалежної України, яких Ви «патріотично» охрестили «руйнівниками району» та вимагали зняти фото, не дивлячись на їх заслуги, а вбачаючи лише партійні переконання.

Де поділися такі людські якості як порядність, толерантність, повага до особистості, демократичність?

Тут висновок один: як ти відносишся до людей, так і люди до тебе. Не потрібно скрізь хизуватися своїм тонким розумом і вважати себе найкращою та неперевершеною, а мати силу волі признати, що, можливо, десь і не зовсім права і хтось мислить по іншому. Потрібно рахуватися із думкою громади, яка вирішила йти своїм шляхом і самостійно вирішувати власні проблеми території. У своїй діяльності на посаді голови районної ради необхідно чути голос громад, а не лише власне «Я».

Вважаю за необхідне  звернутися до депутатського корпусу районної ради. Колеги, всі ми йшли на вибори за підтримки людей, а не партій. А тому на першому місці у своїй діяльності треба ставити людську складову, а не партійну дисципліну. Партії – це ваш власний вибір і ви можете його змінити, а жителі району  – ваша доля на період депутатської каденції. Думайте і голосуйте як вимагає народ, а не представник партії.

Що відносно моєї родини то дійсно, вже майже 30 років Рудий Ю.І., головний лікар КЗ «Помічнянська лікарня» Добровеличківського району Кіровоградської області є моїм чоловіком. Разом пройшли через багато труднощів і випробувань. Так склались обставини, що  він на сьогодні є головним лікарем КЗ «Помічнянська лікарня» Добровеличківського району Кіровоградської області який призначений на посаду Міністерством інфраструктури  України у серпні 2015 року,а я обрана населенням дев´ятитисячного міста  районним депутатом.

Коли на протязі півтора року питання функціонування лікарні залишається невизначеним, я вважаю своїм обов’язком захищати інтереси мешканців міста. Дані події були спровоковані появою на сайті районної ради 29.04.2016 року   трьох проектів рішень, щодо подальшого функціонування лікарні, один з яких підготував депутат районної ради Павленко А.М., який вже неодноразово намагався піддати сумніву доцільність існування закладу.  Такі дії спричинили шквал незадоволення та обурення серед працівників лікарні і мешканців міста. В місті були проведенні громадські слухання 13.05.2016 року і районне керівництво мало змогу почути думку людей, але на жаль, висновки зроблені не були. Крім того, на засіданні сесії депутат Павленко А.М. повідомив присутнім, що він заплатив багато своїх особистих грошей, для того, щоб стати депутатом районної ради від партії.  Як реагувати на таку заяву?

Довожу до відома депутатів районної ради що тільки некваліфіковані, непрофесійні, упереджені по відношенню до жителів міста Помічна, дії голови районної ради Корнієнко Л.Б. призвели до таких негативних наслідків. І зараз, замість того, щоб врегулювати конфлікт, вона особисто його поглиблює.

Помічнянці налаштовані рішуче. Лікарня однозначно в місті повинна бути залишена. Щоб  врегулювати конфліктну ситуацію, вважаю за доцільне зняти  всі питання функціонування КЗ «Помічнянська лікарня» Добровеличківського району Кіровоградської області  з порядку денного сесії районної ради  та припинити  створювати психологічний тиск на мешканців міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031