Навігація

ГО « Молода Помічнянська громада»  отримала фінансову підтримку від Програми DOBRE в рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» на втілення проекту “Платформа культурних змін в Помічнянській ОТГ”  ( керівниця проєкту Ніна Семашко)

(загальна сума на втілення проекту – 123900, 00 грн)

Ідея проєкту – створення мистецької кіноплатформи, яка сприятиме культурному та змістовному дозвіллю жителів Помічнянської громади, посилюватиме активність мешканців, згуртовуватиме громаду та популяризуватиме використання інструментів участі.

«Наш проєкт передбачає проведення тематичних кіно подій у будь-якому населеному пункті громади, співорганізатором заходів будуть Молодіжна рада, Інклюзивно-ресурсний центр громади. Кінопокази, зустрічі з кіномитцями будуть реакцією на запит молоді у творчих вечорах, зустрічах з цікавими людьми, розважальних заходах. В той же час інформування про громадський бюджет, звернення громадян, електронні петиції,  опитування шляхом використання методу «висячих питань» будуть сприяти активізації  молоді, їх залученості до прийняття рішень у громаді, появі нових молодіжних проєктів і ініціатив. Фіналом окремих заходів буде підготовка та подання електронної петиції про передбачення у бюджеті на 2021 рік коштів на конкурс молодіжних проектів, звернення громадян до міської ради про встановлення баків для сортування сміття, проекту на  бюджету участі, в тому числі проєкту від молоді.

Ми хочемо посилити культурний розвиток нашої громади. І це нам вдасться завдяки партнерству з Програмою DOBRE – у нас з’явиться професійне обладнання для організації якісних кіномистецьких подій. Саме вони стануть майданчиком для навчання, обміну досвідом, спілкування громадськості та влади, пошуку спільних рішень і побудови довіри, повідомляє команда ГО.

Конкурс “Місцеві ініціатив для розвитку громади-2020” проводиться ГО «Громадські ініціативи України», що є виконавцем проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Партнером Спілки Громадські Ініціативи України на Кіровоградщині є Агенція сталого розвитку “Хмарочос”.

Мета конкурсу  «Місцеві ініціативи для розвитку громад-2020» – підтримати організації та ініціативні групи, які зосередяться на реалізації проєктів, які допомагатимуть активізувати мешканців, просувають механізми участі громадян у прийнятті рішень, включають різні групи населення до конструктивного діалогу та взаємодії між собою та органами влади для вирішення проблем громади.

До участі у конкурсі  запрошувалися організації громадянського суспільства, молодіжні ради та ініціативні групи із п’яти громад-партнерів програми DOBRE у Кіровоградській  області третьої когорти (Дмитрівська ОТГ, Помічнянська ОТГ, Компаніївська ОТГ, Новопразька ОТГ, Смолінська ОТГ). Перевага надавалася тим проектам, у яких передбачається залучення мешканців з різних населених пунктів громади до проєктної діяльності, та проєктам, які передбачатимуть використання наявних у громаді механізмів участі громадян у прийнятті рішень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031