Навігація

Дихай вільно: на Кіровоградщині потрібні лікарі-фтизіатри | Кропивницький |  Економіка | Новини №182958 — mistaUAДихай вільно: на Кіровоградщині потрібні лікарі-фтизіатри

Всесвітній день боротьби проти туберкульозу: лікувальним закладам Кіровоградщини потрібні фтизіатри

Фтизіатрія — розділ клінічної медицини, що займається вивченням, діагностикою, лікуванням та профілактикою туберкульозу.

Фтизіатр – це вузький фахівець, який діагностує, лікує та дає рекомендації щодо попередження туберкульозу. По консультацію до цього фахівця зазвичай звертаються після проведення проби Манту, коли вона позитивна.

З метою відстеження хвороб та визначення курсу лікування пацієнтів, лікарі-фтизіатри потрібні на Голованівщині та Добровеличківщинні.

У Голованівську запрошують на роботу лікаря-фтизіатра для проведення обстеження хворих, виявлення ознак захворювання та визначення тяжкість стану. Також до обов’язків медичного працівника входитиме призначення, у необхідній послідовності, лабораторних, рентгенографічних та томографічних досліджень, а також оцінка їхніх результатів. Лікар здійснюватиме нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів та проводитиме диференційну діагностику і призначатиме комплексну терапію. Заробітна плата: 6000 грн, також лікареві надається житло.

У Помічній (Добровеличківський район) лікареві-фтизіатрові пропонують роботу на  0,5 ставки (заробітна плата: 5226 грн). До завдань та обов’язків лікаря входитиме проведення обстеження хворих, виявлення ознак захворювання та визначення тяжкості стану. Медпрацівник призначатиме у необхідній послідовності лабораторні, рентгенографічні та томографічні дослідження, оцінювати їхні результати. Також до завдань лікаря входитиме здійснення нагляду за побічними реакціями/діями лікарських засобів, визначення показань до проведення бронхоскопії та біопсії, оцінка їхніх результатів. Також фтизіатр діагностуватиме туберкульоз органів дихання, визначатиме його форму і фазу перебігу, наявність ускладнень.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Голованівської та Добровеличківської районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031