Навігація

Бюджет Помічнянської міської ОТГ – це головний фінансовий документ територіальної громади, план утворення та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, які здійснюють органи місцевого самоврядування протягом бюджетного року.

Бюджет Помічнянської міської ОТГ розробляється відповідно до положень Бюджетного кодексу України, показників міжбюджетних трансфертів, затверджених для міста Законом України про Державний бюджет України та рішенням обласної ради про обласний бюджет на відповідний рік, очікуваних надходжень доходів до бюджету відповідно до Податкового кодексу України, бюджетних запитів головних розпорядників коштів, на виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку міста та Стратегії розвитку Помічнянської ОТГ 2018-2027 р.

Запрошуємо  мешканців громади  до участі в бюджетному процесі. Адже, як можна розвивати громади, не знаючи, чого прагнуть її мешканці, і який розподіл бюджетних коштів вважають справедливим та правильним. Зокрема, жителі нашої громади зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджету Помічнянської  міської ОТГ на 2020 рік.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб пропозиції торкались повноважень місцевої влади, відповідали Стратегії розвитку громади та  були коректно і конкретно сформульовані.

Жителі громади до 15 жовтня  мають змогу подати свої пропозицій до бюджету громади на 2020 рік.

 

Скринька подачі пропозицій розміщена з в приміщені міської ради за адресою: м.Помічна, вул. Перемоги, 91

Паралельно бюджетні пропозиції від жителів громади будуть збиратися за аналогічною формою в режимі онлайн на офіційній сторінці міської ради.

Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані та скеровані до Помічнянської міської ради для врахування при підготовці проекту бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, а також оприлюднені.

 

Подай свої пропозиції та зроби свою громаду кращою!

Не будь байдужим – у твоїх руках майбутнє!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031