Навігація

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Плану реалізації Стратегії розвитку Помічнянської об’єднаної територіальної громади

Помічнянська міська рада в рамках міжнародного проекту U-LEAD з Європою розробляє План реалізації (на 2019-2021 роки) Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади (далі – Стратегія). Найважливішим етапом її розробки є пропозиція з боку представників об’єднаної громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів місцевого розвитку на період до 2021 року і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх мешканців громади, які зацікавлені у його розвитку, представників органу місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадських організацій, установ та організацій усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається). Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1.Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2.Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3.Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2019-2021 роки).

4.Проектні ідеї повинні відповідати одному з чотирьох ключових завдань місцевого розвитку / стратегічних напрямів розвитку громади:

a.Розвиток бізнесу

b.Енергоефективність та екологічна безпека

c.Відкритість врядування та якісні публічні послуги

d.Активний відпочинок, туризм та якісне дозвілля

5.Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

6.Існує інституційна та технічна спроможність для реалізації проекту.

7.Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.

8.Проектна ідея має відповідати одному із завдань стратегічних, оперативних цілей Стратегії розвитку ОТГ (ознайомтеся з переліком стратегічних і оперативних цілей у додатку до цього оголошення).
9.Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 15 лютого  2019 року, до 16.00.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: pov541993@gmail.com з поміткою «До плану реалізації Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь будь ласка до консультанта зі стратегічного планування Наталії Бойко, тел. 050-281-45-68, boyko.amu@gmail.com. Це оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проекту, стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщені на сайті Помічнянської міської ради https://pomichnamr.gov.ua.

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані у 2019-2021 роках.

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ

“>

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930