Навігація

Відділ культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Помічнянської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад:

 • Директора КЗ «Помічнянський міський Палац культури»;
 • Директора КЗ «Помічнянський сільський Будинок культури»;
 • Директора КЗ «Центральна бібліотека» виконавчого комітету Помічнянської міської ради;
 • Завідувача КЗ «Помічнянська міська бібліотека №1»;
 • Завідувача КЗ «Помічнянська сільська бібліотека».

У конкурсі можуть брати участь громадяни/ки України в незалежності від статі ( з урахуванням рівних  прав та можливостей жінок та чоловіків), релігійної приналежності, мають вищу освіту, стаж роботи в сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають до відділу культури, туризму, молоді та спорту  виконавчого комітету Помічнянської міської ради такі документи:

 1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
 2. Автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 3. Копія документа, що посвідчує особу.
 4. копії документів про вищу освіту;
 5. Два рекомендаційні листи довільної форми;
 6. мотиваційний лист довільної форми.
 7. Копія трудової книжки.
 8. Копія військового квитка, якщо особа є військовослужбовцем чи військовозобов’язаним.

 

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються   до 31 липня 2021 року включно  за адресою: 27030, Кіровоградська область, м. Помічна, вулиця Перемоги, 89, відділ культури, туризму, молоді та спорту  виконавчого комітету Помічнянської міської ради.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Конкурс проводиться у формі співбесіди з кандидатами, під час якої заслуховуються публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі –  Яценко В.В., телефон 0990441832(запити приймаються в робочий час), електронна адреса: pomkultura@ukr.net

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031