Навігація
Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації, а саме:

Детальний план території кварталу (56,64 га) обмеженого вулицями Шевченка, Елеваторська, Горького, Гагаріна в м.Помічна Добровеличківського району Кіровоградської області під будівництво під’їзної залізничної колії (в межах населеного пункту).

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення   громадських   слухань  щодо врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів містобудівної документації на місцевому рівні» 23 жовтня 2017 року о 14.00 год. в приміщенні Помічнянської міської ради (кабінет міського голови), що знаходиться за адресою : вул. Перемоги, 91, м. Помічна, Добровеличківського району, Кіровоградської області відбудеться громадське обговорення містобудівної документації, яка розроблена на замовлення Помічнянської міської ради  ФОП  Пенязь Т.О.

Ознайомитись з матеріалами містобудівної документації можна в кабінеті міського голови та офіційному веб-сайті Помічнянської міської ради.

Детальне ознайомлення із документацією, графічними матеріалами, у відповідному порядку, буде здійснюватись з 10 00 год. до 1200 год., в робочі дні, в приміщенні Помічнянської міської ради (кабінет міського голови), що знаходиться за адресою : вул. Перемоги, № 91, м. Помічна, Добровеличківського району, Кіровоградської області, тел. (05253) 27-2-60.

Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово з 22 вересня по 23 жовтня 2017 року до 12.00 годин до Помічнянської міської ради, що знаходиться за адресою : вул. Перемоги, 91, м.Помічна, Добровеличківського району, Кіровоградської області, тел. 05253 27-2-60.

Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:

–       повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території міста Помічна;

–       юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста Помічна;

–       власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території міста Помічна та на суміжних з нею територіях;

–       представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

–       народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції громадськості мають бути обгрунтовані в межах відповідних законодавчих та

нормативно – правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості здійснюється у двотижневий строк з дня їх прийняття шляхом опублікування на офіційному веб-сайті Помічнянської міської ради.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930