Навігація

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:

Коригування (оновлення та внесення змін) генерального плану міста Помічна Добровеличківського району Кіровоградської області.

Документ державного планування є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

Розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Документ державного планування визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Документ державного планування визначає територіальні (просторові) умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, в частині дотримання планувальних обмежень (санітарно-захисних зон, охоронних зон), а також в частині дотримання режимів господарської діяльності в їх межах, які визначені законодавством України.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Помічнянська міська рада Добровеличківського району Кіровоградської області: 27030, Кіровоградська обл., Добровеличківський р-н., м. Помічна, вул. Перемоги, 91, код ЄДРПОУ 04055021, телефон: (05253) 2-71-60, електронна пошта: sekretar@pomichnamr.gov.ua

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, в тому числі:

а)  дата початку та строки здійснення процедури

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (оприлюднення на офіційному веб-сайті Помічнянської міської ради у розділі Оголошення) – 28 липня 2020 року.

Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку – публікація повідомлення в районній газеті смт. Добровеличківка «Сільське життя» № 46 від 13.11.2020 року, районній газеті м. Новоукраїнка «Новоукраїнські новини» №46 від 14.11.2020 року та на офіційному сайті Помічнянської міської ради  у розділі Оголошення 16.11.2020 року.

б)  способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в)  дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – проведення громадських слухань не заплановано.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Помічнянська міська рада Добровеличківського району Кіровоградської області (27030, Кіровоградська обл., Добровеличківський р-н., м. Помічна, вул. Перемоги, 91. Телефон для довідок: (05253) 2-71-60). Електронна пошта: sekretar@pomichnamr.gov.ua

Контактна особа – начальник відділу ЖКГ, архітектури та містобудування Пендюр Ірина Сергіївна.

Зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті Помічнянської міської ради.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Проект документа державного планування, Звіт про стратегічну екологічну оцінку оприлюдненні 16.11.2020 року на офіційному веб-сайті Помічнянської міської ради у розділі Оголошення, також проект документа державного планування та Звіт про стратегічну екологічну оцінку розміщено в приміщенні Помічнянської міської ради за адресою: 27030, Кіровоградська обл., Добровеличківський р-н., м. Помічна, вул. Перемоги, 91.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Враховуючи географічне положення населеного пункту транскордонні наслідки реалізації проектних рішень документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення не передбачаються.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [2.50 MB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Завантажити [1.30 MB]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031