Навігація

З 1.10.18р по 31.10.2018 року по РФ «Одеська залізниця» оголошено місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання невиробничого травматизму(травмування сторонніх осіб на об’єктах залізниці).
Станом на 1.10.2018 на станціях, перегонах, територіях підрозділів ПАТ « Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеню важкості 423 сторонніх особи проти 396 у минулому році, у тому числі 251 зі смертельним наслідком проти 253 у минулому році. Травмовано 20 дітей віком до 16 років, з них 6 зі смертельним наслідком. Залізничники б’ють на сполох : продовж року значно зріс рівень невиробничого травмування (травмування сторонніх осіб, які перебували на об’єктах магістралі), найжахливіше те, що серед травмованих і загиблих кожна десята дитина віком до 16 років. За кожним із випадків стоїть грубе порушення « Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом МТУ від 19.02.1998 № 54, які зареєстровані в Мін’юсті 22.07.1998 № 473/2913, а саме:
– перехід залізничних колій у невстановлених місцях;
– ходіння по залізничних коліях;
– знаходження на залізничній колії в навушниках, та розмови по мобільному телефону;
– прохід під рухомим складом;
– посадка та висадка на ходу поїзда;
– знаходження в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту;
– а також через ураження електричним струмом під час селфі на дахах рухомого складу.
Залізниця створена, щоб приносити користь людині. Це зручний і потрібний вид транспорту, яким користуються мільйони людей щодня. Однак, важливо пам’ятати, що об’єкти залізничного транспорту — це зона підвищеного ризику, тому запорукою збереження життя і здоров’я є сумлінне дотримання Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ ГРОМАДЯН НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ.

1. Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії у встановлених місцях – пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди.
На станціях, де немає мостів і тунелів, громадянам належить переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».
2. Перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колії), потрібно впевнитись у відсутності поїзду.
3. При наближені потягу треба зупинитись поза межами небезпечної зони пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід. Переходити чи перебігати колію перед рухомим складом, що наближається, якщо відстань до нього менше 400 м заборонено!
4. Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні уважно стежити за світловою і звуковою сигналізацією, а також положенням шлагбаумів. Переходити через колії дозволяється тільки при відкритому шлагбаумі. При відсутності шлагбаума перед переходом колії необхідно впевнитись, що до переїзду не наближається потяг.
Для Вашої безпеки пам’ятайте: При лобовому погляді на потяг швидкість його наближення дуже оманлива, сила тертя коліс мінімальна тому навіть при гальмуванні потяг пройде майже кілометр перед тим, як зупинитись.
Шановні мешканці та гості нашого міста! Не нехтуйте Правилами поводження на об’єктах залізниці! Будьте обережними! Будьте не байдужими до людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, можливо Ваша не байдужість збереже чиєсь життя та здоров’я!

З повагою сектор охорони праці ПЧ-12

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031