Навігація

На цьому тижні, Помічнянська об’єднана територіальна  громада, подолала ще одну сходинку до всебічного охоплення мешканців громади якісними адміністративними послугами.

22 квітня 2020 року, в Помічнянській ОТГ сталася знакова подія – поставка в Центр надання адміністративних послуг, робочої станції для видачі і оформлення  паспорта  громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та  паспорта громадянина України у формі ID картки.

Ще в грудні 2019 року було придбано обладнання  для організації каналу конфіденційного зв’язку в мережі Національної системи конфіденційного зв’язку – обладнання для передавання даних.

На початку 2020 року укладено угоди з Державним підприємством «Українські спеціальні системи»:

– щодо проектування, монтажу, налаштування обладнання та організації каналу конфіденційного зв’язку у складі Національної системи конфіденційного зв’язку, для підключення ЦНАПу до Єдиного державного демографічного реєстру.

–  щодо організації проведення первинної державної експертизи комплексної системи захисту інформації автоматизованої системи взаємодії робочих місць ЦНАПу з підсистемою «Оформлення документів, що підтверджують громадянство України»,

– щодо створення комплексної системи захисту інформації автоматизованої системи взаємодії робочих місць ЦНАПу з підсистемою «Оформлення документів, що підтверджують громадянство України»

Нажаль, у зв’язку з жорсткими карантинними обмеженнями, ми не можемо здійснити завершальний етап, а  саме – підключення та налаштування каналу спецзв’язку, адже, це потребує виїзду спеціалістів ДП «Українські спеціальні системи», на місця установки каналу спецзв’язку.

Як тільки закінчиться карантин, ми зможемо продовжити роботу по запуску надання даної послуги в ЦНАП Помічнянської ОТГ. У майбутньому  є над чим ще працювати, зокрема, укладання угоди про співпрацю з Державною міграційною службою України, навчання адміністраторів ЦНАПу.

Паспортні послуги, є одними з найбільш запитуваних послуг серед населення, за отриманням якої, мешканці ОТГ змушені їздити у віддалені райони. До того ж паспортні послуги, це послуги, які приносять кошти в місцевий бюджет. Зокрема, адміністративна послуга по оформленню паспорта громадянина України:

 • не пізніше ніж через 20 робочих днів – 345,00 грн. ; (126 грн. вартість адміністративної послуги та 219 грн. вартість бланка);
 • не пізніше ніж через 10 робочих днів – 471,00 грн.; (252 грн. вартість адміністративної послуги та 219 грн. вартість бланка;

адміністративна послуга за оформлення та видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

 • не пізніше ніж через 20 робочих днів – 682 грн.
  (352 грн. вартість адміністративної послуги та 330 грн. вартість бланка);
 • не пізніше ніж через 7 робочих днів – 1034 грн.
  (704 грн. вартість адміністративної послуги та 330 грн. вартість бланка)
 • не пізніше ніж через 3 робочих днів (за наявності підстав) – 1034 грн.
  (704 грн. вартість адміністративної послуги та 330 грн. вартість бланка);

Отже, надання нових адміністративних послуг, децентралізація послуг, наближення їх до громадян, створення сприятливих комфортних умов для  заявників з різними потребами — ці питання у фокусі уваги не лише уряду, а і  місцевої влади. Помічнянська  міська рада, керівництво міста докладають чимало  зусиль для підвищення якості та ефективності процесів надання адміністративних  послуг. ЦНАП у цьому процесі — це показник рівня турботи про мешканців громади.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930