Навігація

 

Шановні мешканці територіальної громади!
Служба у справах дітей виконавчого комітету Помічнянської міської ради доводить до Вашого відому, що Урядом схвалено постанову Кабінету Міністрів України від 07 липня 2021 року № 697 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», згідно з якою внесено зміни до порядку призначення і виплати державної допомоги сім′ям з дітьми, а саме, передбачено, що виплата допомоги на дітей одиноким матерям припиняється, якщо діти, які навчаються у закладах загальної середньої освіти відсутні на навчальних заняттях з невідомих або без поважних причин протягом десяти навчальних днів підряд,- з місяця, що настає за місяцем, у якому надійшла відповідна інформація від служби у справах дітей;
до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім′ям,  в частині припинення виплати призначеної державної соціальної допомоги, якщо діти, які навчаються у закладах загальної середньої освіти  відсутні на навчальних заняттях з невідомих  або без поважних причин протягом десяти  днів підряд, з місяця, що настає за місяцем, у якому надійшла відповідна інформація від служби у справах дітей.
З повним текстом документу можна ознайомитись безпосередньо за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-postanov-kabinetu-ministriv-s70721
Служба у справах дітей тісно співпрацює з закладами загальної середньої освіти. Інформація, відносно учнів, які без поважних причин  не відвідують школу уже надавалась. Вказані матеріали розглядались на засіданні комісії з питань захисту прав дітей. Двох батьків було попереджено про недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків по вихованню та утриманню дітей (дитини).
Держава виконує фінансові зобов’язання щодо надання допомоги малозабезпеченим верствам населення, забезпечує вільний доступ всім діям  для здобуття громадянами освіти, відповідно і люди, зі свого боку, повинні нести відповідальність перед державою та суспільством.
Незабаром почнеться навчальний рік, тому ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВАС З ПРОХАННЯМ уважно віднестись до наданої інформації, щоб у разі припинення виплат матеріальної допомоги, не було нарікань!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930