Навігація

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

 ПОМІЧНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

01 серпня 2019 року рішенням № 681 Двадцять дев’ятої сесії Помічнянської міської ради восьмого скликання  було створено Центр надання адміністративних послуг  Помічнянської міської ради, як постійно діючий робочий орган виконанвчого комітету  Помічнянської міської ради. У складі якого знаходиться відділ «Центр надання адміністративних послуг населенню» виконавчого комітету Помічнянської міської ради та органи, які працюють за взаємодією: земельно – екологічний відділ та відділ житлово-комунального господарства, органи виконовчої влади – Пенсійний фонд, Центр зайнятості, представники яких здійснюють прийом відповідно до графіків прийому.

В рамках проекту U-lead з Європою, відповідно до підписаної Помічнянською міською радою, угоди, було надано фізичну та інституційну підтримку в створенні ЦНАП, проведені заходи з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів Громади. Програма U-lead з Європою – це програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» – компонент 2, «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування», що фінансується Європейським союзом та реалізується компанією NIRAS Swiden AB на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку  (Sida).

Адміністративні послуги надаються  через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг. ЦНАП забезпечує організаційну єдність фронт-офісу (власне ЦНАП) та бек-офісу (суб’єктів надання адміністративних послуг).

Основними завданнями ЦНАПу є:

– організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

– спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

– надання консультацій та роз’яснень суб’єктам звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора, суб’єктів надання адміністративних послуг, які надають послуги безпосередньо;

– надання вичерпної інформації щодо необхідного переліку документів для отримання адміністративних послуг.

У Центрі надання адміністративних послуг Помічнянської міської ради громадяни і суб’єкти господарювання мають можливість у зручний спосіб в одному місці отримати необхідні їм адміністративні послуги.
Крім того, перевагою Центру є: зручне територіальне розташування, універсальне обслуговування фахівцями високого рівня, орієнтований на громадян режим роботи, некабінетна система обслуговування, комфортні зони для очікування та обслуговування, в тому числі, для осіб з обмеженими можливостями; максимальна інформативність (в т.ч. рецепція).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031