Навігація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ПОМІЧНЯНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 Помічнянська міська рада Добровеличківський район Кіровоградська область

від  10  січня  2019 року                                                                   №  17-р
м. Помічна
Про оголошення конкурсу

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року   № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», враховуючи Порядок проведення конкурсу та Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Помічнянської міської ради, затверджених розпорядженням міського голови від 03.01.2018 року № 05-р, з метою формування дієздатного кадрового потенціалу, залучення на службу в органи місцевого самоврядування висококваліфікованих спеціалістів, керуючись ст. 42, ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1.Оголосити конкурс на заміщення посади – спеціаліста-юриста Помічнянської міської ради (І категорії)

 

Для кандидатів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади визначити такі умови:

у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконало володіють державною мовою, мають навички роботи на комп´ютері з відповідними програмними засобами, стаж роботи за фахом  не менше 1 року або в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 1 року, знання чинного законодавства, інших нормативно-правових актів та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади, основ діловодства та правил ділового етикету.

2.Оголосити конкурс на заміщення посади  – начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування виконавчого комітету  Помічнянської міської ради.

Для кандидатів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади визначити такі умови:

у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста, досконало володіти державною мовою, повинен знати  чинне  законодавство  України, основи психології, економіки, фінансів, правила внутрішнього трудового розпорядку, правила ділового етикету, правила охорони праці та протипожежної безпеки, основні програми  роботи на комп´ютері,  стаж роботи за фахом  не менше 1 року (відповідно до посади, на яку подається заява), або в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 1 року.

3.Секретарю міської ради забезпечити підготовку відповідного оголошення для опублікування на офіційному сайті Помічнянської міської ради, розміщення його у визначеному місці в приміщенні міської ради та організувати роботу конкурсної комісії.

Міський голова                                                                                          М.М.Антошик

 

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

 1. Заяву про участь у конкурсі із зазначенням у ній факту ознайомлення з обмеженнями, установленими для посадових осіб у частині прийняття та проходження служби;
 2. Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
 3. Дві фотокартки розміром 4х6 см;
 4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого  звання, присудження  наукового  ступеня;
 5. Декларацію особи, уповноваженої  на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;
 6. Копія документа, що посвідчує особу;
 7. Копія трудової книжки.
 8. Копія військового квитка(для військовослужбовців або військовозобов′язаних);
 9. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо)

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

 • визнані в установленому порядку недієздатними;
 • мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади державного службовця;
 • у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам;
 • позбавлені права займати відповідні  посади в установленому законом порядку на визначений термін;
 • в інших випадках, установлених законами.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м.Помічна, вул.Перемоги, 91, Помічнянська міська рада, кабінет № 9

(додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом бухгалтерського обліку та фінансової звітності  Помічнянської міської ради).

Конкурс проводиться у формі іспиту на  знання  законодавства  України та фахові завдання.

Останній день подачі документів 12  лютого  2019  року

Телефон для довідок: 0662418689 (запити приймаються в робочий час), 27-2-22

Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Помічнянської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031