Навігація

Для  покращення стану навколишнього середовища громади та створення максимально комфортних місць відпочинку,  21 березня 2019 року жителі Помічнянської ОТГ, в рамках ініціативи «Чиста громада – крок у майбутнє» та всеукраїнської акції «Чисті водойми – екологічно здорова країна» долучилися до загально громадського прибирання території  берегів водойм громади. Ініціаторами даної акції стали учасники навчальної програми «U-GO: Ти посадовець!» в рамках «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE): Щербатюк Артем Сергійович та Юрченко Тетяна Сергіївна, за підтримки Помічнянської міської ради.

До дійства долучилися більше сотні жителів громади різного віку, представників адміністрації, виконавчого комітету, відділів, ГО організацій, молодіжної ради, молоді загалом, дітей, а головне-пересічних жителів.

«Нам вдалося об’єднати людей! Кожен, хто прийшов та долучився до прибирання цілком усвідомлював навіщо нам це треба. Ми працювали, як один живий організм. Завдяки цьому, ми досягли поставленої цілі. У співпраці, дійшли висновків, що лише згуртувавшись, хоч і маленькими кроками, але ми в змозі змінити життя в нашій громаді на краще. Адже не завжди для реалізації ідеї потрібні кошти. Досить часто, достатньо декілька десятків небайдужих людей, які готові взяти інструменти для роботи та створити красу своїми руками. Таким чином, хотіли донести усвідомлення того, що розвиток громади залежить від кожного з нас. І тільки командна робота та відчуття відповідальності перед своєю землею принесе справді кращі результати.»

В результаті, жителям вдалося прибрати територію 3 водойм.

«Ми хочемо подякувати усім хто долучився до нашої акції. Зупинятися на цьому ми не збираємося! Адже роботи і справді багато! «Чиста громада – крок у майбутнє!». Зміни починаються з тебе.»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest
Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930