Навігація

Виконавчий комітет Помічнянської міської ради працює згідно вимог чинного законодавства, яким передбачено висвітлення всіх платіжних документів на державних сайтах. Кожен бажаючий мешканець громади може без особливих зусиль ознайомитись з документами, які  його зацікавлять  відносно здійснених закупівель та проведених робіт.

Надаємо роз’яснення щодо можливості  доступу до публічної інформації. Всі актуальні дані щодо закупівель товарів, робіт, послуг які здійснюються за кошти міського бюджету ви можете самостійно отримати з офіційних джерел, а саме:

– посилання prozorro.gov.ua/tender/search/?edrpou=04055021      ========>     код ЄДРПОУ замовника: 04055021 (оприлюднення здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» – плани  закупівель, оголошені процедури, укладені договори );

– посилання spending.gov.ua/ca/edata     ========>     пошук за трансакціями  код ЄДРПОУ      ========>          платника: 04055021 (оприлюднення всіх трансакцій   через органи Державної казначейської служби України).

Окремо слід відмітити, що всі роботи, які здійснюються комунальними підприємствами міста, оподатковуються належним чином.  До вартості робіт додається ПДВ, що становить 20% від вартості робіт. Автоматично, це призводить до збільшення вартості робіт. Податки, які сплачуються комунальними підприємствами,  частково повертаються до міського бюджету, частина до державного бюджету.

В даний час багато хто критикує дії влади, висвітлюючи на інтернет ресурсах вибірково інформацію, перекручуючи її, та трактуючи на власний розсуд, не вникаючи в суть.

Тому, щоб було все чітко і зрозуміло, пропонуємо різного роду панам «Гігам» розсекретити себе, набратись сміливості і підписатись своїм власним ім′ям, а не прикриватись псевдонімами. Громада повинна знати своїх героїв!!!

Вважаємо, що кожна людина повинна особисто робити зміни на краще у своїй державі, бо персонально від кожного залежить, якою вона буде.

Тільки разом, будучи чесними, щирими та відвертими, ми зможемо побудувати і квітучу громаду, і Державу-Україну, на зло всім ворогам!

ДУМАЮЧИ,АНАЛІЗУЮЧИ ПЕРЕВІРЯЙТЕ ДОСТОВІРНІСТЬ ТА ПРАВДИВІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ, ЯКА Є МАКСИМАЛЬНО ВІДКРИТОЮ ТА ПРОЗОРОЮ!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031