Навігація

День Незалежності України – це не просто дата. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це День, коли на карті світу з’явилася Незалежна держава Україна із своїми державними символами. День, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Щастя і процвітання нашій вільній, незалежній, соборній державі! Бажаємо кожному із Вас здоров’я, добра, віри, благополуччя і сімейного затишку. Україні потрібні Ваші руки, Ваш талант, Ваш патріотизм, Ваше вміння жити на українській землі та бути українцем! Адже найголовніший скарб нашої громади – це Ви, його жителі.

Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!
З нагоди свят щиро бажаємо Вам божого благословіння, здоров’я, щасливої долі, родинного затишку стабільності, миру, успіхів та наснаги на довгі і щедрі літа. Віримо, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити Незалежність та свободу держави!
Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваш дім добро та порозуміння, згуртованість, мир та любов!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні посилання
invest invest invest invest invest invest invest invest
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930